• 52 355 24 33
  • 508 266 331

O nas

Inowrocławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. powstało na mocy ustawy o wspieraniu budownictwa mieszkaniowego i od 11 lat swojej działalności tworzy budynki mieszkaniowe. Dziś ITBS jest firmą o silnej pozycji na rynku i stabilnej sytuacji finansowej. Jedenaście lat działalności to okres dynamicznego jak i zrównoważonego rozwoju którego owocem jest oddanie do użytku 334 mieszkania. W najbliższej przyszłości planowane są kolejne ambitne realizacje w tym oddanie do użytki około 1500 mieszkań.

Główną wartością firmy jest dobro naszych klientów dlatego ITBS szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i rozsądnej ceny. Jednocześnie udaje nam się stworzyć ponadczasowy wygląd mieszkań co potwierdzają klienci którzy do nas wracają. Nasze inwestycje nie przypadkowo są realizowane w spokojnej, dających odpoczynek okolicy posiadającej dobrą komunikację.”

 

O nas

Inowrocławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. powstało w 1999 roku. Na początku swojej działalności wybudowaliśmy dwa budynki wielorodzinne z mieszkaniami lokatorskimi (pod wynajem) przy ulicy Wojska Polskiego w Inowrocławiu. W 2005 roku zaczęliśmy realizować...

Czytaj więcej